Ana Sayfa Web Proje Yazılım Otomasyon Reklamcılık İletişim
 
 
İnternet Reklamcılığı
Bvt Grup, Network ve Reklam Hizmetleri.
BvT Grup reklam netwok üne dahil olan 20 den fazla web sitesi ve reklam alanları barındıran ücretsiz yazılımlarımız ile günlük toplam 500 bin'den fazla tekil ziyaretçiye ulaşıyoruz. Değişik kategorilerdeki sitelerimiz ile hedef kitelenize direk ulaşabilecek reklam çalışmalarına imkan sağlıyoruz. Tüm networke toplu reklam verilebilceği gibi sadece hedef kitlenize hitap eden sitelerimizede reklam verebilirsiniz.

İnternet Reklamcılığı

BvT Network

BvT Grup bünyesinde 20 den fazla web sitesi ve web projeleriyle entegre çalışan reklam alanlı masa üstü yazılımları mevcuttur. 2011 şubat ayı itibari ile günlük ortalama tekil ziyaretçimiz yaklaşık 600 bin, günlük ortlama sayfa gösterimimiz ise 4 milyon sınırına dayanmıştır.

Ziyaretçi İstatistiklerimiz

Web sitelerimizin ziyaretçi istatistikleri Google Analytics ile tutulmaktadır. Sitemizde belirtilen istatistikler Google Analytics verilerine dayanmaktadır. Reklam çalışması yapmak isteyen müşterilerimize söz konusu istatistik raporları iletilecektir.

Reklam Türleri

Ağırılıklı olarak banner tipi reklam çalışması yapmakla beraber, video ve layer reklam çalışmalarımızda mevcuttur. Network potansiyelimizle ilgilenen tüm ajans, firma yada şahıslarla özel çalışmalar yapılabilir. Bu tip bir çalışma için bizimle iletişime geçebilisiniz.
 

İletişim


Hacıhalil Mah. Ali Rıza Efendi Cad.
NO : 25 (Gökçe Plaza) Kat:4 Büro:403 Gebze/KOCAELİ
Tel : 0 262 644 59 68
E-mail : [email protected]

Copyright © 2010-2021 BVT Bilişim Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti - Tüm Hakları Saklıdır.