Ana Sayfa Web Proje Yazılım Otomasyon Reklamcılık İletişim
 
 
Elektronik & Otomasyon Tasarım
Bvt Grup AR-GE Hizmetleri.
Firmanızın ihtiyaç duyduğu hertülü elektronik, mekatronik ve bilgisayar tabanlı proje için etkin çözümler sunuyoruz. Kendi alanında uzman elektronikçi ve yazılımcılardan oluşan Bvt Grup Ekibi "Siz Hayal Edin Biz Üretelim" sloganıyla her türlü ihtiyacınıza çözüm üretmeye hazır. Mikrodenetleyici (PIC, 8051) alt yapısında uzman olan ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz fakat hazır olarak piyasada bulamadığınız sistemler konusunda sizlere Ar-Ge desteği sağlıyor.

Otomasyon Hizmetlerimiz.

Elektronik & Otomasyon Tasarım Hizmeti

Bvt Grup otomasyon ekibi olarak hedef kitlemiz ihtiyaç duyduğu otomasyon sistemini piyasada hazır olarak bulamayan yada yurt dışından yüksek maliyetlerle temin edebildiği sistemleri firmasına özel ve düşük maliyetlerle tasarlatmak istiyen müşterilerimiz. Mikrodenetleyici (PIC, 8051) programlama, elektornik tasarım ve yazılım konularında uzamnlaşan ekibimiz ihitiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyor. "Siz Hayal Edin Biz Üretelim" sloganıyla yola çıkan ekibimiz AR-Ge ihtiyaçlarınızı tarfinize ve hayalinize uygun olarak çözüyor. Basit elektrnonik kart tasarımlarından, bilgisayar kontrollü elektronik sistemlere kadar geniş bir yelpazede hizmet veren ekibimiz, web destekli sistemlerle her türlü projenizi dünyanın her yerinden web arayüzü ile kontrol etmenizi, izlemenizi ve yönetmenizi mümkün kılan çalışmalar konusunda özel olarak uzmanlaşmıştır.

Eğer ihityaç duyduğunuz fakat temin edemediğiniz, piyasada örneği olmayan bir sistem istiyorsanız yada var olan bir sistemi firmanıza özel olarak yeniden tasarlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin, AR-Ge konusunda çözüm ortağınız olalım.
 

İletişim


Hacıhalil Mah. Ali Rıza Efendi Cad.
NO : 25 (Gökçe Plaza) Kat:4 Büro:403 Gebze/KOCAELİ
Tel : 0 262 644 59 68
E-mail : [email protected]

Copyright © 2010-2021 BVT Bilişim Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti - Tüm Hakları Saklıdır.